Про компанію

Наша компанія надає послуги доступу до мережі Інтернет у місті Фастові. Вона є одним із найшвидших провайдерів України.

Наші мережі побудовані з використанням найсучасніших телекомунікаційних технологій. Кожен абонент підключається окремим кабелем (витою парою), який в свою чергу підключений до оптоволоконної магістралі. Завдяки якісним зовнішнім каналам, включеним у точки обміну трафіком UA-IX (Київ), M9-IX (Москва) та DE-CIX (Франкфурт) з сумарною пропускною спроможністю близько 100 Гбіт/с, абоненти мають доступ до мережі Інтернет на швидкості до 1000 Мбіт/с!

ДО УВАГИ АБОНЕНТІВ!

Розділ „Статистика” на нашому сайті може не відображатися у випадку якщо Ви встановили програми, плагіни чи нові версії браузера з метою обходу блокувань.
Для того, щоб зайти в розділ „Статистика” видаліть перелічене вище програмне забезпечення, закрийте браузер та спробуйте ще раз. Також, можете спробувати відкрити цей сайт в іншому браузері.
Пам’ятайте, якщо ви заходите в інтернет, використовуючи з’єднання через VPN, тунель чи проксі-сервер – ви одержуєте таку швидкість, яку вам надають ті провайдери, а не ту швидкість, яку Вам надаємо ми згідно вашого тарифного плану.